ul. Sadowa 29, 43-602 Jaworzno

Oferta warsztatu Astra

warsztat samochodowy, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza

Specjalność świece żarowe

Warsztat Astra w Jaworznie wyróżnia się rzetelnością, uczciwością oraz wykwalifikowanymi mechanikami. Przede wszystkim stawiamy na solidne naprawy i zadowolenie naszych klientów. Posiadając duże doświadczenie, wiedzę, odpowiedni sprzęt diagnostyczny, wszystkie naprawy przeprowadzamy szybko, sprawnie. Nie jesteśmy warsztatem, który podczas drobnej naprawy naciąga klienta na dodatkowe wymiany elementów. Nasz warsztat samochodowy to specjalista w zakresie: urwanych świec żarowych, diagnostyki samochodowej, mechaniki, serwisu klimatyzacji, wulkanizacji.

Wymiana świec żarowych

Wymiana urwanych świec żarowych - usługę, wykonujemy we wszystkich silnikach diesla. Dobry start silnika, zależy głównie od stanu świecy żarowej. Podczas gdy świeca jest zużyta, przestaje spełniać swoje zadanie.

Układ paliwowy także jest zależny od stanu świec żarowych i może przyczynić się do ich zniszczenia w silniku diesla. Następstwem tego jest wymiana świec, a dokonać tego można odkręcając od nich "prądowe szyny" oraz wykręcając świece z głowicy silnika.

Nie posiadając doświadczenia, nie próbuj naprawiać tego sam. Warsztat samochodowy Astra kompleksowo wymieni świece żarowe w twoim samochodzie. Przyprowadź do nas swoje auto, naprawimy je najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.